צימרים בצפת למשפחות- האוויר והאווירה, הגוף והנפש

לפני שאנחנו  נדרשים לצימרים בצפת, אי אפשר שלא להידרש לערך המוסף שלהם, לייחודה של העיר שבה הם נמצאים, בלב טבע ירוק, כשהנוף פוער עיניים משתאות, הצופות אל הכנרת מזה ואל הרי מירון וחרמון מזה.  אווירה של הוד קדומים, של קסם ויפעה שורה על העיר, אשר סיור בסמטאותיו של רובע האמנים בה כמוהו בסיור בתוך ציור.

 לשרותכם ולשירותכם מוצע מגוון של צימרים בצפת למשפחות, מהן וילות ( כגון וילה שרה, מתחם אירוח הכולל ארבע יחידות מאובזרות ומהודרות), סוויטות ( כגון שתי הסוויטות  במתחם האירוח ניצת הדובדבן), אורחנים (בית שלום, הנמצא בתוך קריית האמנים בעיר העתיקה), עם בריכה וג'קוזי, עם כל הפינוקים ההופכים את השהייה בצימר לחופשה מענגת לגוף ולנפש.

חשוב לציין, כי האירוח פתוח הן לציבור החילוני והן לציבור הדתי. בכל צימר יש כל התנאים הנדרשים לשמירת שבת כהלכתה. גם מי שאינם שומרי שבת על פי אורח חייהם ודאי יחושו את אווירת השבת השורה בעיר ויתענגו עליה.

צימרים בצפת מהווים מקור משיכה למשפחות רבות, אשר מבקשות לבלות נופש או חופשה באוויר ובאווירה  מיוחדים. ניתן לטייל בסביבה היפה. ודאי תיהנו מסיור בגן העירוני של צפת, הממוקם בגובה 850 מטר מעל פני הים. לצד שרידי העבר תוכלו ליהנות ממדשאות ועצים ומתצפית מרהיבה על הנוף והסביבה. חוויה מסוג אחר לנופשים בעיר מזומנת באוצר הסת"ם-  מתחם המאפשר להתוודע אל העולם המופלא, המסתורי, של סופרי סת"ם ( ספרים, תפילין, מזוזות), שיש בו שילוב בין תכנים עתיקים מהמסורת היהודית העשירה ובין הטכנולוגיה העכשווי. במקום ניתן לפגוש סופר סת"ם. עוד בצפת מוזיאון בית המאירי, גבינות המאירי ועוד.

צימרים בצפת מאפשרים למשפחות לבלות באופן שבו יכולים ההורים ליהנות מפרטיות גם כשהם שוהים במתחם אירוח יחד עם ילדיהם. עבור הורים רבים, הפרדה זו חשובה להם ומאפשרת להם לבלות את החופשה לא רק על תקן בייביסטרים לילדיהם אלא גם למצות אותה כחוויה לעצמם.

יותר ממקומות רבים אחרים, העיר צפת מעניקה ערך מוסף ייחודי לכל מי שבוחרים לבלות בה נופש או חופשה. יעידו ויגידו על כך רבים מבין מי שבחרו לבלות באחד מבין הצימרים שבה.

Recent Posts