הקסם בצימרים בצפון

הקסם בצימרים בצפון

הקסם בצימרים בצפון
הקסם בצימרים בצפון
 בעבור חופשה ייחודית, קסומה, רומנטית בטבע קסום ועוצר נשימה המחשבה הראשונה שתעלה בראשנו היא לרוץ לסוכן הנסיעות שלנו בכדי לרכוש כרטיסי טיסה ליעד אירופאי נחשק. האפשרות הזו בהחלט קיימת ורבים הם המקומות הנהדרים מעבר לים. אם כי, מעבר לכך במרחק של שעת נסיעה או קצת יותר קיימים גם פה בישראל אותם דברים ייחודיים שתיארנו מעלה. חלקה הצפוני של המדינה מהווה כיום נכס רחב עבור חופשות ותיירות שרק מחכים שנגיע ונטעם ממנה.

חלק מאותה התפתחות של תיירות וחופשות הביאו את הצפון – במיוחד את אזור רמת הגולן והגליל להיות מוקד עבור אנשים רבים בחוויה של חופשה בצימרים. כמעט על כל ישוב כיום במפה, סביב כל אגם ומקור מים, בסמוך לכל טבע עוצר נשימה קיימים כיום צימרים רבים, מושקעים בכל טוב המארחים משפחות וזוגות רבים לחופשות עם טעם אחר לגמרי.

קסם הצימרים בצפון הינה אלטרנטיבה נהדרת לחופשה קצת אחרת, לחופשה עם קצב אחר, בהילוך נמוך יותר, מרגיע ושלו הרבה יותר. כל צימר וצימר בצפון חבוי לרוב סביב טבע עוצר נשימה, בתוכו וסביבו אטרקציות נהדרות ומפנקות. בחופשה בצימר אורחים רבים מגלים עם עצמם איך וכמה נהדר הוא להנות מהדברים הקטנים כביכול – מזריחתה ושקיעתה של שמש, ציוץ הציפורים, ריח נקי של אוויר וטבע, הנופים המהממים ומעצם כך שכל מערכת החושים שלנו טועמת בבת אחת מגוון רחב של צבעים וקולות.

חופשות בצימרים בצפון הינם חוויה נהדרת המשתלבת לכל מזג אוויר בשנה בין אם מדובר בימי הקיץ החמים בהם אפשר להנות מבריכות צמודות בצימרים, ממרפסות רחבות לשיזוף וכמובן לאטרקציות טיוליות עם מקורות מים נהדרים בסמוך. החורף עצמו הוא גולת הכותרת עבור אותם צימרים. אלו הופכים בעונה זו למוקד התרחשות החופשה בנעימות שהם מציעים עם אח להסקת עצים, ג'קוזי מחומם ואווירת חורף רומנטית ביותר.

לטעום כיום מחופשה ביצמר קסום בצפון היא דבר שלא תוכלו לוותר עליו. חופשה אחת כזו בצפון תרצה להביא אתכם שוב הנה. מגוון הצימרים והמקומות יפתחו אצלכם בכל פעם מחדש חוויה קצת אחרת ושונה ממה שכולכם מכירים כשכמובן מדובר בחופשה כאן ולא כזו שמעבר לים.

 

Recent Posts