החרמון המושלג

צימרים בחרמון ליהנות מחודשי החורף המושלגים

החרמון המושלגמדי חורף כאשר בחוץ שורר קור-שלגים, יש לא מעט אנשים אשר עצם המחשבה על הבילוי הצפוי להם בו בחיקו של צימר חמים, אשר ישמש להם בסיס יציאה לעשות סקי בחרמון מזה ומקום חמים ונעים להתפנק בו מזה הוא, לתפיסתם ולתחושתם, תמצית החורף.

חודשי החורף המושלגים הם העונה המתאימה לחוות את חוויית השלג- מראהו, מרקמו, גלישה עליו,  התפלשות בו, יצירת בובות ממנו, צילומו. בחודשי החורף מגיע לשיאו הביקוש לשכירת צימרים בחרמון.

צימרים בחרמון הם המקומות המועדפים להנות מחודשי החורף  המושלגים. ביישובים שונים בסביבה ובהם: שאר ישוב, מטולה, בית הלל, נוה אטי"ב, ( הקרוב ביותר לאתר החרמון) הגושרים, העיר קריית שמונה ועוד, מוצעים מתחמי אירוח לזוגות ולמשפחות.

צימרים בצפון להנות מחודשי החורף המושלגים הם הפתרון המיטבי, האולטימטיבי, לבלוי ולהנאה המשלבת שהייה בחיק הטבע הקר עם שהייה בצימר המוסק והחמים. לרשותכם מאות יחידות אירוח, עם מטבחון, טלוויזיית פלזמה, פינת  ישיבה. רבים מציעים גם אינטרנט אלחוטי.

כדי למנוע מפח ו/או עגמת נפש, רצוי ומומלץ להתקשר ולשריין מקום מבעוד מועד, ולו רק כדי שלא תיאלצו לשמוע "מצטערים, הכול תפוס". אם אתם אוהבים לפנק את עצמכם וגם להעניק מתנה מפנקת לחברים קרובים וטובים- צימר בחרמון עשוי להיות מתנה בלתי נשכחת, אשר הזיכרון והגעגועים ישמרו אותה עוד לשנים רבות.

קר בחוץ- חם בפניםנוף כנרת וחרמון - מבט אווירי

יש קלישאות, חבוטות ככל שיישמעו, אשר המציאות שבה ומוכיחה עד כמה  עמוקה  ומהותית היא האמת הגלומה בהן. אחת מהן היא זו שמובאת כאן, בכותרת משנה במאמר. כאשר מגיעים אל צימרים בחרמון חשים ונוכחים לדעת כי ככל שקר בחוץ- חם בפנים.

צימרים בחרמון הם מקומות שהביקוש להם גובר ככל שהולכת וקרבה עונת הסקי. יש שבתות בחורף שבהן נפקקת הדרך אליו. אנשים שבאים ממרכז הארץ מוצאים עצמם תקועים בתוך. לא מעט זוגות רומנטיים הרוצים לחוש את חמימותם של החורף ושל אהבתם בוחרים לפקוד את הגליל העליון ואת רמת הגולן בחורף, כדי לשלב גלישה באתר החרמון עם  חום הצימר והגוף במתחם האירוח הנבחר.

Recent Posts