נוף מראש פינה

צימר משפחתי בראש פינה

כאשר הוגים את צירוף המלה ראש פינה – למה הדבור משוּל  ולמה הדבר דומה? לאבן קטנה שנזרקת למים ומחוללת בו מגלים הולכים והגדלים. כך ראש פינה – מחוללת מעגלי תהודה ואסוציאציות….

נוף מראש פינה

בעליהם של צימרים בראש פינה שקדו במשך שנים על בנייה וטיפוח של צימרים יוקרתיים, המהווים כיום מוקד עלייה לרגל של נופשים בכלל ושל משפחות בפרט.

מי מכם שמחפשים להיקסם מנוף ציורי, להירגע בשקט פסטורלי, לטייל בסמטאות העיר העתיקה וליהנות ממסעדות טובות הנמצאות בקרבת מקום, לטייל למוזיאונים, לגלריות, למרכזי מבקרים, לטייל ברגלים בתוך הטבע והנוף הקסומים או על אופניים- ראש פינה היא המקום לעשות זאת.

סוויטת חלומות למשפחה

צימרים המיועדים למשפחות בראש פינה מתייחדים ומתאפיינים ברמה גבוהה  מאוד של יוקרה ושל הידור. ספא ג'קוזי שמשקיף על נוף מדהים עם צ'ופרים קטנים כגון חלוקי רחצה  ובקבוק יין, מערכת שמע משוכללת , ערכת קפה,מדשאות, ערסלים, פינות ישיבה מוצלות ועוד.

הסביבה שופעת ושוקקת אטרקציות. מכאן קצרה הנסיעה אל צוק מנרה שם אפשר ליהנות מהרכבל, שיט בקייקים, רפטינג, טיולי ג'יפים ועוד.

הסכנה היחידה האורבת לכם לא באה מבחוץ אלא מבפנים- מתוך הצימר המענג והמפנק. ייתכן כי לא תרצו לצאת כלל מהסוויטה החלומית, אלא אם הילדים יפצירו בכם לעשות זאת…

הצימרים מציעים רמה ואיכות גבוהות ביותר. הערך המוסף שלהן הוא במיקומן המאפשר לכם לבלות וליהנות מחוויה משפחתית מלכדת ומגבשת. הרוגע, המרחב, העדר הצפיפות והרעש שהם מנת חלקם הבלתי נמנעת של מי שנופשים במלונות המוניים, מהווים סיבה מספיקה  לבחור לבלות בצימר בראש פינה.

צימר משפחתי בראש פינה מאפשר להורים לשהות באותו חלל עם ילדיהם אבל בתנאים שבהם עשויה להישמר הפרטיות החשובה. ביחד אבל לחוד. על מנת לבלות חופשה שקטה וזורמת רצוי לתכנן אותה מבעוד מועד, כדי שלא תתחילו להתווכח ולא אחת גם לריב בסוגייה מה עושים.

על מנת שהילדים לא יופתעו ממה שיש ובעיקר ממה שאין בצימר- רצוי להראות להם את מתחם האירוח שבו המשפחה אמורה לשהות. שתפו אותם במידע ובתמונות כדי שהם יתרשמו מהצפוי להם.

טיפ קטן: גם חופשה נכון ורצוי לתכנן בקפידה, אבל עם זאת- מדובר במסגרת זמן שבה חשוב לזרום עם מה שקורה ולקבל כל שינוי ברצון ובאהבה . אחרי הכול, איש לא מחייב אתכם להספיק הכול. זכותכם לשנות ולעשות מה שמתאים לכם בכל רגע נתון. 

Recent Posts