השכרת וילה למסיבת רווקים- ואתם רוקדים ושותים ורוקדים ושותים עד שנופלים…

מי שלא ראה רווקים מתהוללים ושובעים וסובאים בשיכרון חושים במסיבת רווקים לא ראה מסיבה הראויה לשמה… וילות מבודדות , רובן ככולן עם בריכת שחייה, ג'קוזי ספא סאונה יבשה ורטובה, מהוות מיקום מועדף על חבורות בנים רבים המחפשים מקום לעריכת מסיבת רווקים.

למיקומה של הווילה יש חשיבות מכרעת בבחירה, במיוחד אם וכאשר המסיבה נמשכת עמוק אל תוך הלילה ומושמעת בה מוזיקה רועשת.  הווילה מתאימה למסיבה בקלאסה…

 השכרת וילה למסיבת רווקים מאפשרת למבלים בה ליהנות מהמרחב הפתוח המזומן להם בסלון, אפשרות לצפות  בסרטים מעל מסך פלזמה גדול ומשוכלל, ליהנות ממערכת שמע מתקדמת, להתרחץ בחדר הרחצה המרווח ולישון – אם רוצים- בחדרים הגדולים והמרווחים.

מסיבה של פעם בחיים

כאשר מסיבה נערכת בווילה מבודדת קל יותר לקיים בה  פעילות אשר ספק אם ניתן לקיימה במתחמי אירוח אחרים, מרכזיים. לדוגמה: במסיבת רווקים הנערכת בווילה אפשר להזמין חשפנית, לקיים משחקי אמת או חובה, לשתות (זו אחת הסיבות לכדאיות השכרת הווילה גם ללינה) ולבלות עד אור הבוקר.

השכרת וילה למסיבת רווקים מאפשרת בילוי חופשי במרחב שניתן להסתובב בו , ליהנות גם מהסביבה, מהאוויר הצח שבחוץ והפינוקים הנעימים שבפנים. השכרת וילה מאפשרת לחרוג מעט מכללי הנימוס המתחייבים מעצם ההשתתפות באירוע הנערך באולם או בגן אירועים.

מסיבת רווקים מבוססת על השתתפות פעולה של כל המוזמנים אליה. ניתן להפתיע במהלכה את החתן המיועד על ידי זימונה – המקרי והפתאומי כביכול- של הכלה המיועדת בעיצומו של רגע מביך או כדי לעמת אותם זה עם זהה על בסיס הנתונים שמוסר כל אחד מהם על זולתו…

הווילה, מעצם מיקומה, גודלה והפאר שבה, מזמינה בילוי ומאפשרת אותו. במטבח הגדול ניתן להכין ארוחה מושקעת או להזמין שירות קייטרינג מבחוץ. היות שמדובר במסיבה חד פעמית (שהרי מי שעתיד להינשא מחר-מחרתיים לעולם לא ישוב להיות רווק) סביר ולגיטימי להשקיע במסיבה  בומבסטית, חווייתית, שתיזכר עוד לשנים רבות.

לרשותכם ולשירותכם מגוון וילות להשכרה לחגיגה של פעם בחיים. רשמו ביומנים: השכרת וילה למסיבת רווקים.

Recent Posts