צימרים בקיבוץ

אירוח צימרים בקיבוצים- נופש כפרי איכותי

צימרים בקיבוץ

קיבוצים נתפסים על ידי רבים כמקומות אידיאליים לנופש כפרי. זה מכבר קיימים מתחמי אירוח בקיבוצים. לא מדובר רק בקיבוצים שבהם יש מלונות (לביא) ובתי הארחה (הגושרים, מעלה החמישה ועוד) אלא קיבוצים רבים  אשר הסבו מבנים שונים בקיבוץ לחדרי אירוח או כאלה שבנו במיוחד צימרים איכותיים (ניר דוד).

אירוח צימרים בקיבוצים הוא בחירה מועדפת על משפחות רבות, אשר יכולות לנפוש בקיבוץ בראש שקט, כאשר הילדים נהנים מהמרחבים בקיבוץ, מבריכת השחייה, מפינת החי, ממגרשי המשחקים, ומהאפשרות לנוע בחופשיות בכל רחבי הקיבוץ.

צימרים בקיבוצים מציעים אירוח שונה ומיוחד. ילדיהם של משפחות עירוניות פוגשים, אולי לראשונה בחייהם, בעלי חיים ויכולים להתוודע אליהם מקרוב, ממרחק ריח.

ניתן לבחור להתארח בקיבוצים הפזורים בכל רחבי הארץ. לא מעט קיבוצים מציעים צימרים ברמה גבוהה- מהודרים, מאובזרים, כוללים פינוקים וצ'ופרים למתארחים. האירוח כולל ארוחת בוקר עשירה.

הרחק מן ההמון

חובבי השקט והשלווה, אשר רוצים להימלט מההמוניות של חופי הים והקניונים הנגדשים בחודשי החופש הגדול בהמון אדם מוצאים אירוח צימרים בקיבוצים כחלופה מצוינת לבילוי חופשה מהנה. טווח מחירים גדול מאפשר בחירה על פי היכולת. ההיצע הרב מאפשר חופש בחירה.

מי מכם שאוהבים את השקט הכפרי ואת האווירה הפסטורלית יכולים למצוא את מבוקשם במאות הצימרים הקיבוציים, בדרום הארץ, במרכזה ובצפונה. גם העמקים (זבולון, מעיינות, יזרעאל) מהווים יעד אטרקטיבי לנופשים רבים, במיוחד הצימרים הרבים בעמק המעיינות המוכר יותר בשמו הקודם- עמק בית שאן.

צימר בקיבוץ  מעניק לשוהים בו תחושה של חופשה בחיק הטבע. האוויר הצח, המרחבים, הדשאים וגינות הנוי, השקט – כל אלה מהווים סביבה נעימה ומרגיעה הן למשפחות והן לזוגות רומנטיים.

עם הפרטת רבים מהקיבוצים הואץ בחלק בלתי מבוטל מהם תהליך בנייתן של יחידות אירוח. רבים מבין הנופשים בקיבוצים עשויים להעיד על חווית אירוח מיוחדת ומרעננת.  

דמיינו בעיני רוחכם את מפת ישראל ובה נעוצות סיכות זוהרות בכל הקיבוצים שיש בהם צימרים. המפה תזהר ותואר לנגד עיניכם באור גדול, אור איתן, אות וסימן להיותה של  התנועה הקיבוצית מעצמת תיירות… בילוי נעים!

Recent Posts